Menü
Alışveriş Sepeti
150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Mundo Mondo

Marka: Mundo Mondo
Latince ‘sağlıklı hissetmek’ anlamına gelen Adaçayı, tarihte bilinen en yaygın tütsülerin başında gelir. Yüzyıllar boyunca birçok kültürde kişinin enerjisini ve mekanı temizlemek, iyileşmeyi ve bilgeliği teşvik etmek için yapılan manevi ritüellerde, Adaçayı tütsü olarak kullanılmıştır. Günümüzde de..
50,00 TL Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Mundo Mondo
Benzoin; kötü enerjiyi dönüştürme, bereket, canlılık, denge Lavanta; arınma, rahatlama, barış Gül; sevgi, şefkat, bağlılık, güven, mutluluk, huzur Yasemin; barış, bolluk, şans Kullanım Şekli: Bitkisel Tütsü Karışımınızı seramik veya bakır çanak içerisinde yakabilirsiniz. İyi günlerde kulla..
85,00 TL Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Mundo Mondo
Benzoin, tütsü ve parfüm olarak uzun bir kullanım geçmişine sahiptir. Tütsü olarak, bir alanı kutsallaştırmak, yüksek ruhsal güçleri çekmek ve onları insana yaklaştırma için yakılmıştır.Benzoin, esas olarak doğu ve güneydoğu Asya'da yetişen styrax cinsine ait ağaçların balzamik reçinesidir. Türkiye’..
85,00 TL Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Mundo Mondo
Kullanım Şekli: Kuru bitki tütsünüzü seramik veya bakır çanak içerisinde yakabilirsiniz.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. * Kutu içeriğinde bulunan ürünler gıda amaçlı paketlenmemiştir. * Astım ya da solunum problemi olanların tütsüleme esnasında yayılan dumanı solumaları tavsiye edilmez...
75,00 TL Vergiler Hariç:63,56 TL
Marka: Mundo Mondo
Defne yaprağının yakılma işlemiyle beraber bulunduğu ortama yayılan uçucu yağlar, zihni sakinleştirirken aynı zamanda canlandıran bir etkiye sahiptir. Stres ve kaygıyı hafifleterek rahatlamanıza yardımcı olduğu için, odaklanmayı da kolaylaştırır. Ruh halini iyileştirerek, iletişimi kuvvetlendirir. ..
60,00 TL Vergiler Hariç:50,85 TL
Marka: Mundo Mondo
Gül, antik çağlarda çiçeklerin ve kokuların kraliçesi olarak kabul edilir, tören ve ritüellerde de sıkça kullanılırdı. Günümüzde ise kalp ve sevgiyle ilişkilendirilen Gül, kalp çakrasına enerji vermek ve duyguları yatıştırmak için tavsiye edilir. Tatlı ve kendinden emin bir kokuya sahip olan gül, ..
75,00 TL Vergiler Hariç:63,56 TL
Marka: Mundo Mondo
Günlük reçinesi, Asya ve Afrika'da yetişen, Türkiye’de Sığla olarak bilinen, Boswellia ağacından elde edilen aromatik bir reçinedir. Reçineler, çubuklardan yada koniklerden önce kullanılan en eski tütsü biçimleridir. Bu büyüleyici bitkinin reçinesi, 5.000 yıldan uzun süredir kullanılmaktadır. Sadece..
85,00 TL Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Mundo Mondo
Lavanta kurutulmuş çiçek tomurcukları yandığında hafif ve canlandırıcı kokuya sahiptir. Melek otu olarak kabul edilen lavanta, şifa, aşk ve arınma alanlarında yüzyıllarca kullanılmıştır. Lavanta, depresyon ve üzüntüyü uzaklaştırır, rahatlık ve arkadaşlık titreşimi getirir. Genellikle barış, huzurlu ..
60,00 TL Vergiler Hariç:50,85 TL
Marka: Mundo Mondo
Kullanma TalimatıTütsü kasenizi, tütsü kumuyla doldurun. Elverişli bir yüzeye devrilmeyecek şekilde yerleştirin.Tütsü kömürünü, girintili kısmı üste gelecek şekilde kumun üzerine yerleştirin ve bir çakmak ya da kibrit vasıtası ile kenarlarından yakın. Kömür kendiliğinden tutuşurken küçük kıvılcımlar..
65,00 TL Vergiler Hariç:55,08 TL
Marka: Mundo Mondo
Balance Tütsü Setimiz; bir kutu Balance Bitkisel Tütsü Karışımı -Benzoin, Lavanta, Gül, Yasemin-, bir adet Adaçayı Tütsü Buketi, Seramik Tütsülük, 5 adet Tütsü Kömürü ve Tütsü Kumu’ndan oluşmaktadır. Balance Bitkisel Tütsü Karışımı: Benzoin; Kötü enerjiyi dönüştürme, bereket, canlılık, denge ..
180,00 TL Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Mundo Mondo
Benzoin Tütsü Setimiz; bir kutu Benzoin Reçine Tütsü, bir adet Adaçayı Tütsü Buketi, Seramik Tütsülük, 5 adet Tütsü Kömürü ve Tütsü Kumu’ndan oluşmaktadır. Benzoin: Benzoin, tütsü ve parfüm olarak uzun bir kullanım geçmişine sahiptir. Tütsü olarak, bir alanı kutsallaştırmak, yüksek ruhsal güçleri ç..
180,00 TL Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Mundo Mondo
Buhur Tütsü Setimiz; bir kutu Geleneksel Buhur Kabuğu, bir adet Adaçayı Tütsü Buketi, Seramik Tütsülük, 5 adet Tütsü Kömürü ve Tütsü Kumu’ndan oluşmaktadır. Adaçayı: Adaçayı bilinen en eski bitki tütsülerinden biridir. Mekanlarda enerji temizliği yapmak, negatif enerjiyi uzaklaştırmak için çok eski..
180,00 TL Vergiler Hariç:152,54 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)